MENÜ

Dünyanın sayılı koku uzmanlarından biri olan Bihter Türkan Ergül, Hollywood starları, dünya liderleri, sanat ve siyaset camiasının en çok bilinen yüzleri için kişiye özel tasarladığı eşsiz kokuları bundan böyle kendi firması olan TİYRUS'da hizmete sunuyor. Çiçek, baharat, ve meyve özlerinin birleşimi ile, hiç bir kimyasal madde ve alkol kullanmadan dünya standartların da kişiye özel lüx kalitede kokular tasarlayan Bihter Türkan Ergül, koku uzmanlığında kendi geliştirdiği olmazsa olmazlarını bir araya getiriyor ve kişisel bir analiz testi yapıyor. Bu test ile; hormonel dengeler, tensel salgılar, yaş, cinsiyet, giyim tarzı, yeme içme alışkanlıklarını bir araya getirerek oluşan bu çok farklı kişiye özel kokular en son olarak da, hazırlanan kişinin teninde uygulama yapılarak son rötuşları ile hayat buluyor.

Kişisel analiz testi ile sadece kişinin kendisine özel olarak tasarlanan ve dünyada bir eşi benzeri olmayan bu alkolsüz ve kimyasal içermeyen lüks parfümler TİYRUS markası adı altında kapılarını tüm dünyaya açıyor.

Tiyrus'un Türkiye'de ve Dünyada çalıştığı , ilgi ve itibar gördüğü ünlüler arasında;

  1. Michael Obama
  2. Meryl Streep
  3. Andre White
  4. Kaya Çilingiroğlu
  5. İclal Aydın
  6. Okan Bayülgen
  7. Asena
  8. Derya Baykal
  9. Pınar Altuğ
  10. Perihan Savaş vb isimler yer alıyor.

Tiyrus'un kurucusu, ünlü Türk eksperi ve parfümör Bihter Ergül; şimdiye değin yaptığı kişiye özel kokuların dışında, Osmanlı saray koleksiyonları, Burç kokuları , Mevsimsel kokular vb tematik konseptli farklı seriler de hazırlayarak imzasını tüm Türkiye'de beğeni ile duyurmuştu.